czwartek, 26 lipca 2012
W związku z zeszłotygodniowym wypadem w Beskidy i wrzuceniem zdjęć z pobytu na mojego osobistego fejsa, pojawiło się kilka zapytań gdzie mieliśmy noclegi ponieważ zdjęcia mówiły same za siebie i spowodowały, że kilku naszych znajomych również chciało skorzystać z oferty tegoż właśnie hotelu. No to voila Wpis niesponsorowany!!!!
poniedziałek, 23 lipca 2012
W sobotę rano stwierdziliśmy, że szkoda życia na siedzenie w domu i po porannych zakupach w mig się spakowaliśmy z zamysłem wypadu w góry na tenże piękny weekend. Wybór padł na Wisłę a to z kilku powodów... 1. ulubione miejsce mojego męża w Beskidach 2. w miarę blisko z Katowic 3. zamsze można odpocząć zarówno aktywnie na szlakach górskich jak i zaszaleć przy głównym deptaku Wisły hehehe Ale nie oszukujmy się, główny powód to ... patrz pkt 1 :)
czwartek, 19 lipca 2012
Zapraszam na przerwę kawową
poniedziałek, 16 lipca 2012
W dzisiejszym rozsądnym podróżowaniu podam Wam nr alarmowe i pomocy drogowe w krajach europejskich.
Od dnia dzisiejszego na stronie udanyurlop.blox.pl będą umieszczane wpisy dotyczące tanich lotów do krajów europejskich :), jeżeli macie fajne miejscówki lokalowe w tych miejscach to zachęcam do podzielenia się informacjami.
piątek, 13 lipca 2012
Uwielbiam Grecję...
czwartek, 12 lipca 2012
Zbliża się weekend więc dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze pomysłu jak go spędzić polecam Inwałd a dokładniej Park Miniatur. Cały świat w zasięgu ręki.
wtorek, 10 lipca 2012
Poniżej przedstawiam Wam informację o dobrej kondycji finasowej, którą otrzymałam od biura podróży Alfa Star :)
sobota, 07 lipca 2012
Dzisiejsze upały spowodowały, że sięgnęłam po album ze zdjęciami z urlopu w Egipcie i jak widać na załączonych fotografiach w takich upałach też da się żyć :)
 
1 , 2
Udany Urlop

Utwórz swoją wizytówkę